KONST / Litografier / Färglitografi 9028328
nr 902 8328
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Färglitografi, Mogens Balle (1921-1988), 211/230, signerad. -64, cobra-gruppen mm: 60x44
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
måndag 14 juli 2014
kl 20:29:38